Kaip greitai numesti svorį? 11 patarimų

Greita svorio metimo mergina

Kaip greitai numesti svorį?Ar bent jau kaip numesti svorį, nors ir ne greitai? Daugelis žmonių užduoda sau šiuos klausimus, tačiau nedaugelis žino, kaip organizuoti šį svorio metimą. Kaip, ką ir kada vartoti, kaip tinkamai paruošti, valgyti po šešių vakaro ar ne, ar galite gerti vandenį su maistu? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų bus atsakyta šiame straipsnyje.


Kas yra tinkama mityba?


Atsakymas paprastas - tai dieta, susidedanti iš natūralių ir šviežių produktų, paruoštų taip, kad neapkrautų ir nesutrikdytų virškinamojo trakto. Visi žmonės yra skirtingi ir tie patys produktai žmones gali paveikti įvairiai. Vienas žmogus gali išgerti litrus pieno, o kitas gali netoleruoti laktozės, todėl pienas jam specialiai netiks. Todėl nustatant tinkamą mitybą, individualumo faktorius yra svarbus kiekvienam konkrečiam organizmui.

Nepaisant individualių skirtumų, vis tiek galite nustatyti pagrindinius tinkamos mitybos postulatus, kai kuriems tai pasirodys savotiška paslaptis.


1. Gerkite daug skysčių


Vanduo yra visko pagrindas, be vandens nėra gyvenimo, be jo žmogus gali gyventi tik kelias dienas. Bandant numesti svorį, būtina nemažinti skysčių vartojimo. Daugelis besilaikančių dietos žmonių nusideda tokiu kliedesiu, nedarykite klaidų! Kaip skysčio šaltinį geriausia naudoti įprastą išgrynintą vandenį. Galite gerti bet kokiomis aplinkybėmis, net jei nenorite gerti. Įpraskite gerti dažnai ir po truputį. Pradėkite nuo stiklinės šilto vandens iškart ryte po miego, tada tarp valgių išgerkite stiklinę. Pakankamo skysčių kiekio rodiklis yra šlapimo spalva - jei jis yra sodriai geltonos spalvos, tai rodo skysčių trūkumą, todėl jį reikia padidinti. Paprastai rekomenduojama vartotiapie 2 l skysčio per dieną, o karštuoju metų laiku net 3 ar net 4 litrus!


2. Valgyk dažniau


Viena iš tinkamos mitybos paslapčių dažnai yratrupmeniniai valgiai mažomis porcijomis, tai ypač pasakytina apie žmones, kenčiančius nuo virškinimo trakto ligų, pavyzdžiui, tulžies pūslės diskineziją. Taikant dalinę mitybą, tulžis tulžies pūslėje nesikaups ir nesukels skausmo. Antras pliusas yra tai, kad virškinamojo trakto neapstums didelis maisto kiekis, kuris atleis jus nuo pilvo pūtimo ir sunkumo skrandyje. Be to, nebus per daug insulino išsiskyrimo į kraują, o tai padės išvengti riebalų kaupimosi.


3. Nepraleiskite pusryčių


Daugelis žmonių praleidžia pusryčius, pakeisdami juos puodeliu kavos ir sausainiu. Aš primygtinai patariu to nedaryti.Pirma, tuščio skrandžio kava yra kenksminga, daug naudingiau išgerti stiklinę šilto vandens.Antra, ryte reikia pagyvinti smegenis ir kūną, angliavandenių maistas įvairių grūdų pavidalu tai geriausiai įveiks.TrečiaTyrimų duomenimis, tie, kurie nepraleidžia pusryčių, per dieną suvartoja mažiau nesąmonių, tokių kaip sausainiai, saldainiai, pyragai ir greitas maistas, ir tai netelpa į geros mitybos, tuo labiau svorio netekimo, sąvoką.

Svorio metimui būtini sotūs pusryčiai

4. Duokite pirmenybę natūraliam, šviežiam maistui


Primygtinai rekomenduoju atsisakyti dešrų, rūkytos mėsos, pusgaminių, konservų, o natūralių produktų, tokių kaipmėsa,žuvis,paukštis,kiaušiniai,varškės,pienoirįvairių javų. . . Išimtis gali būti tokie produktai kaip rūkyta vištienos krūtinėlė arba virta kiauliena. Supraskite, kad pirkdami dešrą greičiausiai gausite nekokybišką produktą, kuriame nėra deklaruotų ingredientų. Kur kas naudingiau (ir pigiau! ) Nusipirkti mėsos gabalėlį. Svorio metimo procese itin svarbu skaičiuoti kalorijas ir maistines medžiagas, o naudojant nekokybiškus produktus galite patekti į nemalonią situaciją.


5. Valgykite daržoves ir vaisius


Neatsiejama tinkamos ir sveikos mitybos dalis yra daržovių ir vaisių buvimas racione. Daržovės yra pageidautinos maistuižalias arba troškintas, taip išsaugoma didžioji dalis maistinių medžiagų. Daržovės vaidina svarbų vaidmenį metant svorį. Tai gana paprasta - daržovės prisideda prie sotumo, o alkio jausmas laikantis dietos anksčiau ar vėliau sustiprės. Dieta, kaip mes ją suprantame, yra svorio metimo pagrindas. Užpildę skrandį daržovėmis, galite numalšinti alkio jausmą ir taip apsisaugoti nuo nevaldomo valgymo. Be to, daržovės ir vaisiai turi itin teigiamą poveikį virškinimo procesui.Per dieną rekomenduojama suvalgyti ne mažiau kaip 400 g daržovių ir vaisių. . .


6. Leiskite sau uždraustą maistą


Kaip taip, jūs klausiate, juk aukščiau buvo rekomenduojama neįtraukti tokio dalyko? Tačiau esmė yra tokia - vis tiek neverta visiškai atmesti tokių produktų, nes galų gale žmogus gali atsilaisvinti ir aplaužyti tai, kas jam buvo uždrausta ilgą laiką. Norėdami to išvengti, visiškai priimtina kartą per vieną ar dvi savaites valgyti ką nors skanaus: šokolado plytelę, pyragą, picą ar kokį nors greitą maistą. Svarbiausia atsiminti, kad viskas priklauso nuo kiekio, todėl neturėtumėte persivalgyti tokių produktų. Ši technika vadinama „cheat meal" ir naudojama besikraunančių dietų psichikai iškrauti. O gera nuotaika yra raktas į kokybišką svorio metimą.


7. Teisingai paruoškite maistą


Bet koks, net pats naudingiausias ir kokybiškiausias produktas, gali būti paverstas nuodu, tiesiog netinkamai jį paruošiant. Turėtų būti teikiama pirmenybėgesinimasvirimasporaiarbakepimo. . . Jei tikrai norite kepti, tuomet geriau virti alyvuogių aliejuje ir teflonu padengtoje keptuvėje. Grilis yra geras pasirinkimas.


8. Valgyk po 18 val


Visiška klaidinga nuomonė, kad valgyti po 18: 00 yra kenksminga ir tai padidins svorį. Valgyti galite tik bet kuriuo paros metupaskutinis maistas turėtų būti likus 1-2 valandoms iki miego. . . Persivalgius padidėja antsvoris, nesvarbu, iki 18: 00 ar vėliau. Svarbu tik bendras per dieną suvalgytų kalorijų skaičius. Jei norite numesti svorio, turite išleisti daugiau energijos nei gaunate. Tai galima pasiekti sumažinus suvartojamo maisto kiekį ir padidinant fizinį aktyvumą.


9. Į dietą įtraukite sriubas


Skysti arba susmulkinti maisto produktai yra geriau virškinami nei kieti ir rupūs maisto produktai. Sriubos yra puikus sveikos mitybos priedas. Juos galite naudoti kaip pirmą patiekalą, suvartotą prieš pagrindinį patiekalą, arba kaip atskirą patiekalą ruošiant tyrės sriubą.

Sriuba yra idealus patiekalas norint tinkamai maitintis norint numesti svorio

10. Valgykite ramioje ir malonioje aplinkoje.


Ne kartą buvo pastebėta, kad jei žmogus teigiamai vertina suvartojamą maistą, jį ima lėtai ir ramioje atmosferoje, tai toks maistas geriau įsisavinamas ir nesukelia nepatogumų. Priešingai, maistas, vartojamas kelyje ar esant blogai nuotaikai, gali sutrikdyti virškinamąjį traktą. Taip pat verta paminėti, kad maistas neturėtų būti per karštas ar šaltas, tai gali pakenkti jo absorbcijai. Virškinimo organai ir nervų sistema yra glaudžiai susiję, todėl visada stenkitės valgyti ramioje būsenoje.


11. Nepersivalgyk


Persivalgymas yra pagrindinis gražios figūros priešas. Kaip nustatyti, kada valgyti pakankamai? Reikia atsiminti, kad sotumo jausmas kyla tikper 20-30 minučiųpavalgęs ir iki šio momento galite valgyti daug, neįtardamas, kad jau viršijote savo optimalumą. Todėl būkite budrūs, atsikelkite nuo stalo su nedideliu alkio jausmu, visiškai neverta valgyti per daug.