Grikių dieta

grikiai svorio netekimui

Pasaulyje yra tiek daug įvairių dietų, tačiau būtent grikių dieta tapo viena iš tų, kurios įgijo didžiausią populiarumą tarp norinčių sulieknėti. Tai nėra autorių teisių saugoma, kaip ir Ducan baltymų dieta, o grikių dietos veiksmingumas nebuvo kliniškai patvirtintas. Tačiau grikių dieta vis dar yra viena iš efektyviausių dėl mažo kaloringumo ir prieinamumo. Grikiai visada buvo vienas mėgstamiausių mūsų kasdienio maisto produktų, todėl norint tapti grikių dietos šalininku, nereikia kaupti egzotiškų produktų. Pakanka nusipirkti grikių ir kefyro, ir galite pradėti laikytis grikių dietos.

Grikių dieta svorio netekimui

Koks yra grikių dietos principas, kodėl būtent grikiai tapo tokiu nepakeičiamu grikių dietos meniu ingredientu? Reikalas tas, kad vidutinis dienos kalorijų kiekis žmogui yra vidutiniškai apie 2000 kcal, priklausomai nuo darbo veiklos tipo ir fizinio aktyvumo. Jei sumažinsite į organizmą patenkančių maisto produktų kasdienį kalorijų kiekį, tuomet galėsite žymiai pagreitinti medžiagų apykaitos procesą savo organizmo atsargų sąskaita. Išlaikant ankstesnį gyvenimo būdą, kai kūnas yra įpratęs gauti tam tikrą kalorijų normą, sumažėjus jo kiekiui, organizmas pereis prie mitybos iš atsargų, tai yra, pereis prie savo aprūpinimo. riebalinis audinys. Iš to išplaukia, kad sumažinus suvartojamo maisto kiekį iš karto suaktyvėja poodinių riebalų praradimas, todėl vyksta svorio metimo procesas, kuris yra pagrindinis kiekvienos dietos tikslas.

Grikių dietos esmė yra ta, kad vieną dieną leidžiama valgyti neribotą kiekį grikių košės, per dieną išgeriant 1 litrą neriebaus kefyro. Grikių kalorijų kiekis yra mažas, todėl leidžiama jų valgyti tiek, kiek norite. Energinė grikių vertė - 100 g gatavų grikių kruopų kalorijų vertė yra tik 169 kcal, jei jos yra tinkamai paruoštos. Norint paruošti tinkamą grikių dietą, nerekomenduojama virti, nes tai sunaikina daug naudingų mikroelementų ir vitaminų. Jums reikia paimti stiklinę nuplautų grikių, lengvai pakepintų sausoje keptuvėje, užpilti verdančiu vandeniu ir apvynioti antklode, palikti infuzuoti 4–6 valandas, kol visiškai iškeps. Kitą dieną vakare galite išvirti grikius pagal grikių dietą, tada pusryčiams gausite puikų produktą su daug naudingų vitaminų ir mineralų. Svarbu, kad ruošiant grikius nebūtų naudojama druska ir prieskoniai, kurie sulaiko vandenį organizme ir padeda sustabdyti svorio metimą.

Kefyro-grikių dieta svorio netekimui yra ypatinga tuo, kad su visu savo paprastumu ir nedideliu produktų, visų grikių ir kefyro pasirinkimu, tai yra optimaliai subalansuotas vitaminų ir mikroelementų rinkinys, reikalingas vienai dienai. Verta paminėti, kad grikių dietos meniu yra visiškas baltymų, riebalų ir angliavandenių balansas, kuris yra artimas optimaliam. Mitybos specialistai rekomenduoja grikius naudoti su kefyru, kad kūnas būtų geros formos ir tuo pačiu metu numestų svorio be alkio.

Grikių dieta nerekomenduojama tiems, kurie serga įvairiomis virškinimo trakto ligomis, tokiomis kaip opos ir gastritas. Tačiau prieš pradėdami laikytis grikių dietos, būtinai pasitarkite su gydytoju, kad nepakenktumėte organizmui. Taip pat neturėtumėte valgyti grikių dietos meniu nėščioms ir maitinančioms motinoms, kurių mityba turėtų būti visiškai įvairi.

Grikių dietos rezultatai geriausiai atsiskleidžia, jei jos laikysitės bent savaitę. Tai būtina, kad organizmas galėtų visiškai persitvarkyti į naujo tipo mitybą, o kefyro-grikių dieta davė pirmuosius rezultatus. Po to bus daug lengviau laikytis nesudėtingo grikių dietos meniu, nes skrandis sumažės, o apetitas dietos metu taip pat žymiai sumažės.